DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Modelová Železnice - Třebíč

NOVINKY:

Prodej bytu 1+1

Jedná se o byt 1+1 o výměře 34,8m2 v 5. podlaží domu s příslušenstvím, tedy předsíní, koupelnou, WC a sklepem, včetně základního vybavení: vestavěné skříně, kuchyňské linky se sporákem a digestoří, plynovým kotlem. Byt je v mém osobním vlastnictví, což mohu doložit při případné prohlídce bytu zájemci výpisem z katastru nemovitostí, není na něm uvaleno žádné zástavní právo ani jiné břemeno. Byt je v bezvadném stavu, bez investic, zděný, jako nástavba původně 4. podlažních paneláků. Po otevření vstupních dveří vejdeme do předsíně, kde je jsou po levé straně dveře do pokoje, kde je jsou dveře i na zcela novou lodžii, ze které je krásný výhled. Po pravé straně záchod, včetně umyvadla a tekoucí vody. V předsíni je vestavěná velká skříň. Původně jsem chtěl příčku i se skříní vybourat a udělat z pokoje a chodby jeden velký prostor, což by pro případného kupujícího pokud by chtěl neměl být problém. Na konci chodby po pravé straně jsou dveře do kuchyně, kde se nachází sporák, kuchyňská linka i z pracovní deskou, jídelní kout, za ním je zděná koupelna z umyvadlem a vanou, žádný umakart. V jídelním koutě je umýstěn vlastní plynový kotel, který slouží jak k ohřevu teplé vody, tak vytápění bytu. Myslím si, že je to velká výhoda - neplatí se žádné zálohy za teplou vodu ani vytápění, co si člověk protopí, to si zaplatí, vzhledem k tomu, že se jedná o horní byt, je sám o sobě velmi teplý. Je k němu i programovatelný termostat, kde se dá mastavit teplota i čas vytápění. V celém bytě jsou plastová okna. Součástí bytu je i klasický panelákový sklep. Dům je po celkové opravě a regeneraci. Náklady na byt jsou včetně záloh na el. energii, plyn, vodu a do tzv. fondu prav při dvou lidech přibližně 3000 Kč měsíčně, myslím si, že by se dalo i ušetřit. Dále je v bytě kabelová televize, společná pro celý dům i možnost připojení na internet. Dům nemá výtah, výhledově po splacení společného úvěru na zatelpení domu je ale v plánu. Jedná se o klidnou lokalitu, v bezprostředním okolí je veškerá občanská vybavenost, škola, obchody, mhd. V bytě mám v podnájmu paní s dospělým synem, o prodeji bytu jsem ji informoval, výpovědní doba činí 2. měsíce a dám ji hned jak se s případným kupujícím dohodnu, tak aby byl byt při prodeji prázdný a nychystaný.

Prodejní částka je: 750 000 Kč, pokud se s kupujícím dohodnu rychle a složí nevratnou zálohu na byt 20000Kč(abych měl jistotu že během 2.měsíců si koupi nerozmyslí a já nepřijdu o případného jiného zájemce)podloženou písemně, která bude při koupení bytu odečtena z celkové částky, poskytnu slevu na byt 15000 Kč. Pro další informace, nebo se zájmem o osobní prohlídku mě kontaktujte na tel. č. 739268824 Prohledněte si prosím přiložené fotografie. S přáním příjemného dne Petr Hodrment